Jesteśmy jedną z największych hurtowni opon w Polsce
Marki opon, z pośród których oferujemy Państwu wybór są to najczęściej marki półki premium, czyli: Michelin, Continental, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Bridgestone itd., oraz półki średniej – Fulda, Kleber, Firestone, Barum, Vredestein, Uniroyal i inne.

90% opon używanych znajdujących się w naszej ofercie pochodzi z rynku niemieckiego. Są to opony znajdujące się w doskonałej kondycji technicznej oraz posiadające znaczną ilość bieżnika, co pozwala z powodzeniem na użytkowanie ich przez kolejne 3-4 sezony od momentu założenia.

W naszej ofercie znajdują się również opony nowe, zarówno wszystkich wiodących marek z półki premium jak również innych marek z półek średniej i budżet. Sprzedawane przez nas opony nowe najczęściej importowane są z Niemiec oraz krajów Unii Europejskiej, ale również z USA i Kanady, pochodzą także z krajowej dystrybucji.
W ostatnim czasie, oprócz opon nowych o świeżej dacie produkcji, czyli opon do 36 miesięcy od momentu wyprodukowania, nasza firma wyspecjalizowała się w sprzedaży opon nowych pochodzących z wyprzedaży, likwidacji magazynów, itp. Stworzony przez nas OUTLET OPONIARSKI oferuje opony nowe o dacie produkcji starszej niż 36 miesięcy, charakteryzujecie się nieodstającą lub wręcz taką samą jakością, co opony całkowicie nowe a jednocześnie umożliwiające zakup opon nowych w znacznie korzystniejszej cenie. Była to nasza odpowiedź na zmieniające się zapotrzebowanie na rynku oponiarskim, gdzie klienci często poszukiwali alternatywy pomiędzy stosunkowo drogimi oponami nowymi nie starszymi niż 36 miesięcy, a oponami używanymi. Więcej na temat opon o starszym roczniku produkcji dowiedzą się Państwo pod linkiem: Jakie znaczenie ma wiek opon