Jesteśmy jedną z największych hurtowni opon w Polsce
Firma PH “KRISPOL” została założona 14.06.1993r. Jesteśmy importerem opon nowych i używanych z krajów Unii Europejskiej. Rocznie importujemy około 10 tyś. szt. opon nowych, 100 tyś. szt. opon używanych. Posiadamy opony nowe i używane wszystkich światowych producentów we wszystkich modelach i rozmiarach dostępnych na rynku. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy ok 10 tyś. szt. pełnowartościowych felg aluminiowych niemieckich i włoskich producentów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.


about_company.jpg
Ponad 35 000 szt.
opon zimowych
Ponad 30 000 szt.
opon letnich
Ponad 15 000 szt.
felg aluminiowych
Ponad 4 000 szt.
felg stalowych
O nas
Firma PH KRISPOL Krzysztof Krawiec zajmuje się importem, eksportem oraz sprzedażą krajową opon nowych i używanych, jak również felg stalowych i aluminiowych, nowych i używanych. Nasza siedziba usytuowana jest w samym centrum Polski, w Sulejowie, w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego przy jednej z głównych tras krajowych.

Firma istnieje na rynku już od ponad 23 lat. W tym czasie staliśmy się ważnym graczem w biznesie oponiarskim w Polsce oraz z powodzeniem rozszerzaliśmy naszą działalność na Europę i Świat. Opony i felgi, które importujemy, w głównej mierze pochodzą z takich krajów jak: Niemcy, Francja, Włochy, Holandia, Szwecja a także USA oraz Kanada. Nasze doświadczenia jeśli chodzi o eksport opon są to gównie rynki wschodnie takie jak: Białoruś, Ukraina, Rosja, ale także Czechy, Słowacja, Węgry oraz Szwecja.
Wartości
Firma PH KRISPOL jest firmą rodzinną. Założona w 1993 roku przez Krzysztofa Krawca działalność gospodarcza rozwijała się konsekwentnie aż do dziś, osiągając kolejne sukcesy na rynku oraz zagranicznym. W osiągnięciu naszych celów pomagały nam wartości, które niezmiennie, od samego początku wyznawane są przez całą naszą kadrę – uczciwość, pracowitość oraz szacunek do klienta.
Asortyment
Cechą wyróżniającą nas spośród innych hurtowni w Polsce, jest nasza powierzchnia magazynowa oraz bogate stany magazynowe. Znakomita większość opon i felg, które Państwu oferujemy są to produkty fizycznie znajdujące się w naszych magazynach w naszej siedzibie. Towar dostępny jest „od ręki” i nie jest konieczne oczekiwanie na dany produkt.
Nasi klienci
Obsługujemy klientów od dużych hurtowni oponiarskich czy motoryzacyjnych, przez tych mniejszych do małych wulkanizacji, prowadzimy również sprzedaż detaliczną opon i felg. Nasze konkurencyjne ceny oraz wysokie standardy obsługi sprawiają, iż jesteśmy liderem w naszym regionie.
Rozwój
Nasza działalność w ostatnim czasie została rozszerzona o sklep internetowy, gdzie oferujemy nasze towary w najlepszych cenach w sieci, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta. Nieustannie poszukujemy również nowych rynków handlu oponiarskiego, aby móc zagwarantować Państwu zawsze najlepszy towar w najkorzystniejszych cenach.
Serwis
W naszej siedzibie prowadzimy również profesjonalny serwis oponiarski, oferujący usługi o najwyższej jakości również dla klientów detalicznych, takie jak: wulkanizacja, montaż opon, naprawa opon, wyważanie, sprawdzenie stanu technicznego ogumienia itd., wszystko w najniższych cenach. Grono niezwykle doświadczonych specjalistów znajduje się zawsze do Państwa usług, z chęcią pomogą i odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania i wątpliwości. Na terenie naszej firmy znajduje się również nowo powstała poczekalnia, gdzie przy TV, darmowej kawie oraz wi-fi mogą Państwo spokojnie poczekać na wykonanie usługi.
about_company_small_slider

about_company_more_info